Alsancak Mahallesi 26.Sokak No:9/A Kocasinan/KAYSERİ

S.S.S.

Doğada bulunan haşere ya da kemirgenler aracılığı ile çevreye yayılan insan ve çevre sağlığını tehdit eden virüs ve mikroplara karşı uygun ekipmanlar kullanılarak intetisit uygulamasına verilen isime ilaçlama denir.

Kendinizin ve sevdiklerinizin sağlığını riske atmamak için mutlaka sertifikalı, profesyonel olarak ilaçlama hizmet veren kuruluşlar ile çalışmaya özen gösteriniz.

Bazen kısa süre için görülebilir. Bunun sebebi, her bir böceğin etkilenebilmesi için önce yeterli dozda insektisiti (ilaç) bünyesine alması gerekliliğidir. İlacın ayrıca haşere tarafından deri ve ağız yolu ile de tüketilmesi gerekmektedir. Bazen uygulamadan sonra yoğun haşere hareketliliği gözlemleyebilirsiniz. Bunun nedeni, insektisite maruz kalan haşerelerin sinir sistemleri etkilendiğinden dolayı insektisit kalıntısından uzaklaşıyor olmalarıdır. Ayrıca kullanılan insektisitlerin “Flush Out” olarak adlandırılan özellikleri dolayısı ile. ilacın etkisinde olan haşere yuvasından dışarı doğru akın eder. Bu da kaynağın yok edilerek çözümün kalıcı olabilmesi için kullanılan gerekli bir yöntemdir.

Kategoriler

Ara Mesaj At